zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Profil společnosti

O realitní kanceláři OMEGA REALITY

„Stále se osobně podílím na prodeji a nákupu nemovitostí, jsem v denním kontaktu s realitní problematikou, a znám tak detailně potřeby svých klientů.“

Pomůžeme s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti za nejlepší možnou cenu, stejně jako najdeme vaši vysněnou nemovitost pro bydlení, podnikání i rekreaci. Realitní kancelář OMEGA REALITY založil Miroslav Havelka v roce 1997. Má tedy za sebou přes 20 let zkušeností a stovky spokojených klientů.

Zpočátku realitní kancelář OMEGA REALITY pouze zprostředkovávala prodej či pronájem nemovitostí, postupně jsme ale přidávali další služby na základě toho, o co jste měli zájem vy – naši klienti. Dnes proto nabízíme také přímý odkup nemovitostioddlužení nebo výplatu finanční zálohy před prodejem až do výše 2 000 000 Kč.

Naše zásady

Zakládáme si na důkladném prověření nemovitostí a pečlivé smluvní dokumentaci.

Spolupracujeme pouze se spolehlivými advokátními kancelářemi a odhadci nemovitostí.

Zprostředkováním a podpisem smluv pro nás spolupráce nekončí – právě naopak. Vyřídíme i takové „drobnosti“, jako jsou převody elektřiny, plynu a vody, a provedeme vás celým procesem až po finální předání nemovitosti.

Chceme se stát vaším dlouhodobým partnerem pro prodej, nákup a pronájem nemovitostí, proto je pro nás důležitá spokojenost všech stran s danou transakcí a potěšení z nového bydlení, nebo výhodného obchodu.

Vyzkoušejte služby OMEGA REALITY

Pro více informací nám zavolejte na 222 242 233 nebo vyplňte kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Exact Swiss rolex replica With Swiss Clone Movemen.