zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Profil společnosti

O realitní kanceláři OMEGA REALITY

„Stále se osobně podílím na prodeji a nákupu nemovitostí, jsem v denním kontaktu s realitní problematikou, a znám tak detailně potřeby svých klientů.“

Pomůžeme s prodejem nebo pronájmem vaší nemovitosti za nejlepší možnou cenu, stejně jako najdeme vaši vysněnou nemovitost pro bydlení, podnikání i rekreaci. Realitní kancelář OMEGA REALITY založil Miroslav Havelka v roce 1997. Má tedy za sebou přes 20 let zkušeností a stovky spokojených klientů.

Zpočátku realitní kancelář OMEGA REALITY pouze zprostředkovávala prodej či pronájem nemovitostí, postupně jsme ale přidávali další služby na základě toho, o co jste měli zájem vy – naši klienti. Dnes proto nabízíme také přímý odkup nemovitostioddlužení nebo výplatu finanční zálohy před prodejem až do výše 2 000 000 Kč.

Naše zásady

Zakládáme si na důkladném prověření nemovitostí a pečlivé smluvní dokumentaci.

Spolupracujeme pouze se spolehlivými advokátními kancelářemi a odhadci nemovitostí.

Zprostředkováním a podpisem smluv pro nás spolupráce nekončí – právě naopak. Vyřídíme i takové „drobnosti“, jako jsou převody elektřiny, plynu a vody, a provedeme vás celým procesem až po finální předání nemovitosti.

Chceme se stát vaším dlouhodobým partnerem pro prodej, nákup a pronájem nemovitostí, proto je pro nás důležitá spokojenost všech stran s danou transakcí a potěšení z nového bydlení, nebo výhodného obchodu.

Vyzkoušejte služby OMEGA REALITY

Pro více informací nám zavolejte na 222 242 233 nebo vyplňte kontaktní formulář.

Kontaktní formulář