zde se nacházíte:
Úvod > Chci prodat > Přímý odkup s bonusem

Výkup nemovitosti s bonusem ke kupní ceně

Nechcete čekat několik dní či týdnů na zprostředkování prodeje své nemovitosti? Připadá vám cena za výkup nemovitosti neúměrně nízká? Máme pro vás řešení – nemovitost od našich klientů vykupujeme formou přímého odkupu a ke sjednané kupní ceně doplatíme po následném prodeji finanční bonus navíc. Prodávající tak získá vyšší prodejní cenu než při klasickém výkupu.

Mám zájem o výkup s bonusem

Vykupujeme byty, rodinné domy, rekreační objekty, pozemky i činžovní domy.

Prodávaná nemovitost může být zatížena exekucí, zástavním právem či jiným omezením.

Na poskytnutí služby výkup nemovitostí není právní nárok – každou nemovitost posuzujeme individuálně.

Výkup nemovitostí s bonusem - postup

Osobně si prohlédneme nabízenou nemovitost.


Dohodneme se na prodejní (výkupní) ceně nemovitosti.

Zpracujeme a zašleme vám návrh smluvní dokumentace.

Uhradíme kupní cenu do úschovy advokáta, notáře či banky.

Podepíšeme spolu kupní smlouvu a zajistíme doručení na katastr.

Převezmeme
nemovitost
.

Napište nám a již teď máte prodáno.

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním osobních údajů.

Příklad z praxe

Klient oslovil naši společnost s nabídkou nemovitosti k přímému odkupu v Jičíně. Na prodej spěchal, neboť potřeboval vypořádat své závazky u nebankovních institucí. Po prohlídce nemovitosti byla stanovena odkupní cena na částku ve výši 4 500 000 Kč.

Klientovi jsme nabídli možnost odkupu nemovitosti s bonusem ke kupní ceně. Uzavřeli jsme kupní smlouvu ve které byla stanovena kupní cena ve výši 4 000 000 Kč, přičemž byla dále ujednáno, že při následném prodeji, který bude již realizován naší společností bude klientovi doplacen bonus ke kupní ceně. Ujednání o doplacení bonusu vypadalo ve smluvní dokumentaci takto:

Smluvní strany se dohodly, že kupní cena předmětu převodu může být zvýšena v závislosti na okamžiku uhrazení kupní ceny třetí osobou budoucímu kupujícímu, pokud k prodeji předmětu převodu Budoucím kupujícím a k zaplacení celé kupní ceny při takovém prodeji dojde za níže popsaných podmínek do 31. května 2023 takto:

(a) bude-li Budoucímu kupujícímu zaplacena kupní cena při následném prodeji do 31. ledna 2023 za cenu nejméně ve výši 5 600 000 Kč, bude kupní cena předmětu převodu místo částky 4 000 000 Kč činit 5 300 000 Kč; nebo

(b) bude-li Budoucímu kupujícímu zaplacena kupní cena při následném prodeji do 31. března 2023 za cenu nejméně ve výši 5 300 000 Kč, bude kupní cena předmětu převodu místo částky 4 000 000 Kč činit 5 000 000 Kč; nebo

(c) bude-li Budoucímu kupujícímu zaplacena kupní cena při následném prodeji do 31. května 2023 za cenu nejméně ve výši 5 000 000 Kč, bude kupní cena předmětu převodu místo částky 4 000 000 Kč činit 4 700 000 Kč; nebo

(d) nebude-li Budoucímu kupujícímu zaplacena kupní cena ve stanovené minimální výši dle předchozích odstavců při následném prodeji nejpozději do 31. května 2023, bude kupní cena předmětu převodu místo částky 4 000 000 Kč činit 4 500 000 Kč a tato cena bude cenou konečnou.

5 + 1 důvodů proč si vybrat nás

Od roku 1997 jsme vykoupili přes 1 000 nemovitostí.

Působíme po celé ČR a máme tým zkušených poradců.

Řešíme i složitější případy. Exekuce či dluhy nejsou problémem.

Nabídneme nejvyšší odkupní cenu na trhu.

Jsme nejrychlejší na trhu. Již nyní máte prodáno.

Máme nejlepší reference, jsme slušní a poctivý.

Reference

Jana Novotná, Říčany

Děkuji za realizaci rychlého výkupu. Nechtěla jsem absolvovat únavné schůzky se zájemci o prohlídku nemovitosti. Na základě inzerátu v realitním časopise jsem se rozhodla oslovit Omegu. Následující den mě navštívil makléř a do druhého dne mi udělal zajímavou nabídku na okamžitý výkup. V průběhu pár dní ode mě byt vykoupili.

Petr Uhlíř, Praha

Zdědili jsme dům v Popovicích. Dům byl bohužel plný harampádí a starých věcí. Na vyklizení jsme neměli peníze. Oslovili jsme Omega reality, která nám v minulosti již jednu nemovitost prodala. Během dvou dnů nás navštívil makléř a nabídl nám odkupní cenu, která byla shodná s naší představou. Vedle cenové nabídky byl důležitý i fakt, že jsme dům nemuseli vyklízet.

Petra Kadeřábková, Mělník

Měla jsem rezervovaný domek. Jeho koupi jsem chtěla financovat prodejem svého bytu v Praze. Z doslechu jsem věděla, že Omega dělá přímé odkupy. Zkusila jsem je oslovit a dostala nabídku, která odpovídala mé cenové představě. Fajn bylo, že jsem nemusela čekat a absolvovat prohlídky se zájemci. Vše bylo rychle a profesionální.

Eva Kameníčková, Benešov

Se sestrou jsme zdědili domek v Černošicích. Ani jeden jsme neměli peníze na vyplacení druhého spoluvlastníka. Známí nám doporučili oslovit Omega reality. Původně jsme chtěli pouze zprostředkovat prodej. Za cenu, kterou nám nabídli jsme se však rozhodli pro přímý odkup.

Vratislav Janeček, Praha

Děkuji za rychlý prodej mého domu v Jirnech. Neměl jsem velká očekávání a o to více jsem byl překvapen. Během pár dní mě navštívil specialista na odkupy, učinil mi nabídku a v průběhu 14-ti dnů byl odkup za tržní cenu uskutečněn.

Petr Knížek, Kolín

Moc díky za spolupráci. Zásluhou Omega reality naše rodina prodala dům na Smíchově. Za peníze získané z přímého odkupu si každý ze tři sourozenců mohl koupit domek a přestěhovat se do něj. Navíc nás v prodávané nemovitosti nechali další tři měsíce bezplatně bydlet než jsme vyřídili potřebné náležitosti.

Ověřte si bezplatně cenu své nemovitosti.

Odesláním formuláře souhlasíte s kontaktováním a zpracováním osobních údajů.

Exact Swiss rolex replica With Swiss Clone Movemen.