zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Blog > Poptávka po službách RK roste!

Poptávka po službách RK roste!

03.06.2018

Reality „dělám“ více jak dvacet let. Za dvě desetiletí v oboru jsem zažil mnohé. V devadesátých letech bývalo obvyklé oslovení klientů formou výlepu letáků na

sloupech či zastávkách hromadné dopravy. Zapomínat nesmíme ani na fenomén své doby Annonci. Vzpomeňme na řádkovou inzerci – kdo měl delší sloupeček, ten byl největší realitka v Praze (mnoho z nich již dnes neexistuje). V té době se zřejmě začal rodit trend dovolávání soukromých nabídek.

Zde zřejmě můžeme hledat počátek znechucení řady klientů realitním kancelářemi, resp. samotnými makléři. Pokud jste dali inzerát se soukromou nabídkou na internet, tak se strhla doslova smršť telefonátů.

Makléři se předháněli s cenovými nabídkami a sliby jak rychle nemovitost prodají. Leckterý prodávající pak získal pocit, že má velmi žádané zboží, když mu na jeho inzerát reaguje tolik poptávajících. Nabízející přestali rozeznávat soukromou poptávku od té z realitek a byli zklamáni, že se nedaří obchod realizovat.

Po určité přechodné době, kdy se prodávající snažili prodávat nemovitosti vesměs sami, začínáme pozorovat zvyšující se poptávku po kvalitních službách směřujících k prodeji či pronájmu nemovitosti a ochodu nabízejících uhradit přiměřenou provizi.

Své zřejmě dělá i dlouhodobá inzerce, vracející se klienti a obchody na doporučení. Klientům vedle klasického zprostředkování nabízíme i přímý odkup nemovitosti nebo výplatu zálohy před prodejem nemovitosti do výše až 2.000.000,-Kč.

Exact Swiss rolex replica With Swiss Clone Movemen.