zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Blog > Hledáme kolegu či kolegyni

Hledáme kolegu či kolegyni

20.02.2020

Práce se na nás valí ze všech stran (a jsme za to rádi). Zakázky přichází od klientů (zprostředkování, výkup, výplata zálohy), ale i my sami je aktivně vyhledáváme (nákup na trhu od realitek, veřejné dražby). Nehledáme ani tak makléře, ale člověka, který zajistí komunikaci, sjednání schůzek a realizaci prohlídek.

Ano, zní to jednoduše a lákavě, ale tak snadné to zase není. Mezi jeho schopnosti by měl patřit cit pro organizaci času (nemovitosti prodáváme v podstatně po celé republice a dojednání prohlídek musí být efektivní), radost z řízení auta (v některých dnech může odřítit i 400 km za den), časová flexibilita (jak už to bývá, tak někdy se jedná o práci od nevidím do nevidím) a velká míra asertivity (s klienty to není vždy jednoduché a co člověk to specifický požadavek).

Každý se určitě zeptá: a co za to? Jak je obvyklé – než se zapracujete, tak dostanete průměrné peníze (pokud jsou dobré výsledky tak ano, odměny dáváme). Když budeme spolupracovat delší dobu, tak se příjem určitě zvýší a určitě budete spokojeni.

A jak to u nás funguje? Personálně jsme malá firma (zajímá nás spokojenost klienta a tržby, což s velký počtem spolupracovníků nedocílíme), ale víme, co a jak to dělat. Neděláme zbytečné porady a meetingy. Zajímá nás obchod a výsledek.

Pokud vás tyto řádky zaujaly, tak nám pošlete pár informací o sobě a uvidíme, třeba se dohodneme.

e-mail: info@omega-reality.cz

Exact Swiss rolex replica With Swiss Clone Movemen.