zde se nacházíte:
Úvod > O nás > Blog > Cena je klíč

Cena je klíč

27.02.2019

Řadě prodávajících je tato skutečnost leckdy takzvaně proti srsti, ale jedním z nejdůležitějších faktorů při prodeji nemovitosti bývá stanovení správné ceny. Existuje samozřejmě řada podpůrných nástrojů, jak nemovitost prodat rychleji či za vyšší cenu. Mezi základní patří kvalitní foto a video dokumentace zakázky. Vhodné je disponovat i plánkem a právní dokumentací k zakázce.

Před samotnou prohlídkou je bezesporu přínosné vyvětrat, rozsvítit osvětlení a odstranit případný nepořádek.


Jak však postupovat, když výše vyjmenované splňujete, a přitom na inzerovanou nabídku stále nikdo nereaguje?


Vlastník obvykle hledá příčinu v realitní kanceláři, která prodej či pronájem nemovitosti zajišťuje. Často požaduje novou fotodokumentaci, změnu textu inzerátu, krátkodobé stažení zakázky z internetových serverů a mnoho dalších úkonů, které však ke kýženému cíli nevedou. Krásně na to pasuje úsloví: přes stromy nevidí les.


Je nutné si přiznat, že podstatná většina poptávajících je orientována na cenu. Ta je jedním ze základních faktorů, který vyvolá zájem hledajícího. Fotografie, video, plánky či homestaging přichází až jako další v řadě.


Sami to vidíme i u nemovitostí, které máme odkoupeny. Pokud máme v úmyslu prodat, či dokonce rychleji prodat, tak nastavíme cenu tak, aby byla adekvátní (nikoliv však podhodnocená).

Exact Swiss rolex replica With Swiss Clone Movemen.