zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Reference klientů

Reference klientů

Videoreference - Michaela Kosinová

Výplata zálohy předem, stavební pozemek, Ondřejov, Praha - východ

Videoreference - Vanda Kastoryová

Výhradní zprostředkování prodeje, prodej chaty 2+kk

Videoreference - Jana Kroupová, Jiří Krulich

Výplata zálohy, prodej bytu v lokalitě Praha 10.

Videoreference

Oddlužení exekuce, výplata zálohy s následným prodejem bytu 2+kk v lokalitě Praha 4 - Nusle.

Videoreference – Kateřina Andriana Berkiová

Výhradní zprostředkování prodeje bytu 2+kk v lokalitě Praha 10 - Petrovice.

Videoreference – Antonín Nejedlý

Výplata zálohy 150.000,-Kč, oddlužení a následný prodej rodinného domu v lokalitě Praha – východ.

Dobrým obchodem není pouze zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti, ale také spokojený zákazník. Realitní makléř nemusí oplývat zvláště velkým talentem, aby zprostředkoval v tak expandujícím oboru jako jsou reality obchod. Větším uměním je zprostředkovat obchod ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Již od samého vzniku je naši snahou stavět image naší společnosti na slušnosti a serióznosti. To je důvod, proč každým rokem narůstají řady zákazníků, kteří se na naší společnost obrátili díky doporučení klientů, jež byli našimi službami a přístupem nadšeni.

Poznámka:
Naše oddělení péče o zákazníky je s klienty v kontaktu i po podpisu příslušných smluvních dokumentů, přičemž ověřuje jejich pocity a dojmy z právě uzavřeného obchodu.

Že výše uvedené věty nejsou pouze reklamními frázemi, se můžete přesvědčit na těchto místech, kde uvádíme, s laskavým svolením našich vážených klientů, několik ohlasů na naši činnost. Další reference našich klientů a to jak písemné, tak osobní jsme připraveni doložit.

Zobrazeno od 43 do 49 z 143
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující

Anna Rieggerová

13.08.2013

Vážená paní Nová,


děkuji Vám mnohokrát za poslané ohodnocení bytu dle naší dohody. S takovým milým a příjemným jednáním jsem se dlouho nesetkala. Ráda se na Vás obrátím s dalším jednáním.

Hezký den a mnoho úspěchů Vám přeji

 

Anna...

Viktor Hrachovec, Praha 4

09.08.2013

Dobrý den,

rád bych poděkoval Vaší realitní kanceláři za pomoc při zprostředkování bytu v Daškově ulici. Služby poskytované Vaší realitní kanceláří a to včetně právních služeb hodnotím jako vysoce profesionální.

Při případném nákupu nebo prodeji...

Vendula Herbstová, Praha 4

06.08.2013

Dobrý den,

touto cestou Vám chci sdělit, že jsem byla velice spokojena se službami vaší RK jmenovitě s paní Ing. Vráblíkovou, která velice ochotně a kvalifikovaně přistupovala k námi zadané objednávce – tj. k pronájmu části RD...

Jiří Hudeček, Praha 10

02.08.2013

Dobrý den,


byl jsem velmi spokojen s ochotou a profesionálním přístupem makléřky Ing. Kateřiny Vráblíkové, která byla vždy výborně připravená a jednání s majitelem komerčního prostoru zprostředkovala k naší spokojenosti.


Jiří Hudeček

Štěpánek, Praha 4

29.07.2013

Dobrý den,

děkuji všem pracovníkům RK Omega reality za perfektní služby při prodeji bytu v Praze 4. Zvolil jsem tuto RK víceméně náhodně, snad mě jenom upoutala někde reklama. A vyplatilo se. To co jiná RK evropského typu nedokázala za 6 měsíců,...

Doubrava, Šembera, Praha 10

10.07.2013

Dobrý den,

předem se omlouvám za zpoždění, se kterým píši tento e-mail, ale jen proto, že je skutečně lepší vyhořet, než se stěhovat...

Zkrátka nebyl čas. Teď máme chvíli pauzu a tak bychom Vám paní Vráblíková chtěli poděkovat za tuto krásnou (i...

Čichovská, Pitkovice

08.07.2013

Dobrý den,
rádi bychom tímto poděkovali paní Kateřině Vráblíkové za profesionální přístup při zprostředkování pronájmu našeho bytu na Praze 10. Služeb RK Omega jsme v minulých letech využili již několikrát, vždy k naší úplné spokojenosti.<br...

Zobrazeno od 43 do 49 z 143
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující