zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Reference klientů

Reference klientů

Videoreference - Michaela Kosinová

Výplata zálohy předem, stavební pozemek, Ondřejov, Praha - východ

Videoreference - Vanda Kastoryová

Výhradní zprostředkování prodeje, prodej chaty 2+kk

Videoreference - Jana Kroupová, Jiří Krulich

Výplata zálohy, prodej bytu v lokalitě Praha 10.

Videoreference

Oddlužení exekuce, výplata zálohy s následným prodejem bytu 2+kk v lokalitě Praha 4 - Nusle.

Videoreference – Kateřina Andriana Berkiová

Výhradní zprostředkování prodeje bytu 2+kk v lokalitě Praha 10 - Petrovice.

Videoreference – Antonín Nejedlý

Výplata zálohy 150.000,-Kč, oddlužení a následný prodej rodinného domu v lokalitě Praha – východ.

Dobrým obchodem není pouze zprostředkování prodeje nebo pronájmu nemovitosti, ale také spokojený zákazník. Realitní makléř nemusí oplývat zvláště velkým talentem, aby zprostředkoval v tak expandujícím oboru jako jsou reality obchod. Větším uměním je zprostředkovat obchod ke spokojenosti všech zúčastněných stran.

Již od samého vzniku je naši snahou stavět image naší společnosti na slušnosti a serióznosti. To je důvod, proč každým rokem narůstají řady zákazníků, kteří se na naší společnost obrátili díky doporučení klientů, jež byli našimi službami a přístupem nadšeni.

Poznámka:
Naše oddělení péče o zákazníky je s klienty v kontaktu i po podpisu příslušných smluvních dokumentů, přičemž ověřuje jejich pocity a dojmy z právě uzavřeného obchodu.

Že výše uvedené věty nejsou pouze reklamními frázemi, se můžete přesvědčit na těchto místech, kde uvádíme, s laskavým svolením našich vážených klientů, několik ohlasů na naši činnost. Další reference našich klientů a to jak písemné, tak osobní jsme připraveni doložit.

Zobrazeno od 43 do 49 z 144
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující

Bedřiška Lerchová, Praha 8

03.10.2013

Dobrý den,

se spoluprací s vaší kanceláří jsem byla naprosto spokojena, jak co se týče jednání tak i rychlosti s jakou jste našli kupce. V případě, že se v mém okolí vyskytne někdo, kdo bude potřebovat služby realitní kanceláře, vřele mu vaši...

Anna Rieggerová

13.08.2013

Vážená paní Nová,


děkuji Vám mnohokrát za poslané ohodnocení bytu dle naší dohody. S takovým milým a příjemným jednáním jsem se dlouho nesetkala. Ráda se na Vás obrátím s dalším jednáním.

Hezký den a mnoho úspěchů Vám přeji

 

Anna...

Viktor Hrachovec, Praha 4

09.08.2013

Dobrý den,

rád bych poděkoval Vaší realitní kanceláři za pomoc při zprostředkování bytu v Daškově ulici. Služby poskytované Vaší realitní kanceláří a to včetně právních služeb hodnotím jako vysoce profesionální.

Při případném nákupu nebo prodeji...

Vendula Herbstová, Praha 4

06.08.2013

Dobrý den,

touto cestou Vám chci sdělit, že jsem byla velice spokojena se službami vaší RK jmenovitě s paní Ing. Vráblíkovou, která velice ochotně a kvalifikovaně přistupovala k námi zadané objednávce – tj. k pronájmu části RD...

Jiří Hudeček, Praha 10

02.08.2013

Dobrý den,


byl jsem velmi spokojen s ochotou a profesionálním přístupem makléřky Ing. Kateřiny Vráblíkové, která byla vždy výborně připravená a jednání s majitelem komerčního prostoru zprostředkovala k naší spokojenosti.


Jiří Hudeček

Štěpánek, Praha 4

29.07.2013

Dobrý den,

děkuji všem pracovníkům RK Omega reality za perfektní služby při prodeji bytu v Praze 4. Zvolil jsem tuto RK víceméně náhodně, snad mě jenom upoutala někde reklama. A vyplatilo se. To co jiná RK evropského typu nedokázala za 6 měsíců,...

Doubrava, Šembera, Praha 10

10.07.2013

Dobrý den,

předem se omlouvám za zpoždění, se kterým píši tento e-mail, ale jen proto, že je skutečně lepší vyhořet, než se stěhovat...

Zkrátka nebyl čas. Teď máme chvíli pauzu a tak bychom Vám paní Vráblíková chtěli poděkovat za tuto krásnou (i...

Zobrazeno od 43 do 49 z 144
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Následující