zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost OMEGA REALITY byla založena v roce 1998 jako fyzická osoba. Pro vzrůstající počet obchodních transakcí byla posléze transformována na právnickou osobu.

Po celou dobu existence se snažíme poskytovat kompletní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Od samého počátku se zaměřujeme na finanční a právní bezpečnost transakcí, a proto klademe důraz na přípravu kvalitních smluv a získání veškerých dostupných podkladů k dané zakázce. K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se poskytnout maximální pohodlí při zprostředkování daných obchodních případů. V průběhu času jsme se vypracovali mezi přední společnosti působící na pražském realitním trhu.
Klientům poskytujeme kompletní realitní servis. Naše služby zahrnují mimo jiné i okamžitou výplatu finanční zálohy před prodejem nemovitosti ve výši až 2.000.000,-Kč nebo přímý odkup nemovitosti.  Naše společnost úzce spolupracuje s advokátními kancelářemi, notáři, daňovými poradci, odhadci, stavebními spořitelnami a hypotečními bankami. Všechny tyto služby má u nás klient možnost využít. Naši makléři a zaměstnanci jsou maximálně proškoleni v realitní problematice a jsou proto připraveni být nápomocni při řešení obchodních případů.
V případě, kdy budete nebo naopak nebudete spokojeni s jednáním kteréhokoliv z našich zástupců, uvítáme Vaše připomínky či názory, které můžete zasílat na e-mailovou adresu: info@omega-reality.cz

 

Miroslav Havelka