zde se nacházíte:
Úvod > Naše služby > Odměna za doporučení

Odměna za doporučení 20.000 Kč

Téměř každý se svým způsobem zajímá o trh s nemovitostmi. Pro mnohé je koníčkem sledovat inzerci v realitních časopisech nebo na internetových serverech.  Pravděpodobně i Vy znáte někoho ze svého okolí, kdo prodává či pronajímá svoji nemovitost. Zhodnoťte své znalosti či informace a doporučte nás jako firmu, která obchod zajistí. Získáte tak odměnu ve výši 3.000,- (pronájem nemovitosti), 10.000,- (prodej nemovitosti) a 20.000,- (výplata zálohy, oddlužení, přímý odkup).
V případě opakovaného doporučení (dlouhodobé spolupráce) a v některých specifických případech lze provizi až zdvojnásobit. Neváhejte a vydělávejte peníze z pohodlí svého domova.

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro doporučení?

Jsou to byty, rodinné domy, pozemky, rekreační objekty, nebytové prostory v Praze a ve Středočeském kraji. Je-li nemovitost umístěna v atraktivní lokalitě (vyhledávané letní a zimní rekreační oblasti), tak vzdálenost od Prahy nehraje roli, neboť rozhoduje zejména atraktivita nemovitosti.

Kdo může získat odměnu za doporučení?

Každý občan, který dovršil 15 let věku, a svoji prokazatelnou aktivitou (doporučením) byl nápomocen (prokazatelně zajistil) k získání nemovitosti do nabídky OMEGA REALITY a daný obchod byl realizován včetně kompletního finančního vypořádání. Tato forma spolupráce je vhodná i pro matky na mateřské dovolené, studenty či seniory.

Jaké služby OMEGA REALITY nabízí?

Zajištujeme klasické zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí.
Oproti většině realitních kanceláří však nabízíme též přímý odkup nemovitosti, rychlou výplatu zálohy do výše až 2.000.000,- Kč. U pronájmů nemovitostí poskytujeme roční záruku za vyhledaného nájemce.

Jaké služby může od OMEGA REALITY klient očekávat?

Špičkovou inzerci v časopisech Grand reality, Real City a na internetových serverech. Samozřejmostí je kompletní, kvalitní realitní a právní servis. Na náklady společnosti jde ověření podpisů, advokátní úschova finančních prostředků, příprava všech smluvních právních dokumentů a převod energetických médií.

Jak začít?

Spojte se s námi zdarma na zelené lince 800 24 44 42, na čísle 222 242 233 nebo prostřednictvím e-mailu info@omega-reality.cz

Kdy obdržím odměnu?

Bezprostředně po podpisu smluv (kupní smlouva, dohoda o převodu či smlouva o nájmu).

Reference našich klientů

Poděkování za zprostředkování koupě rodinného domu

Dobrý den, rádi bychom Vám ještě jednou chtěli poděkovat za velmi rychlé a úspěšné vyřízení koupi nemovitosti v obci Rozseč. Velice si vážíme vašeho profesionálního...